Uverejnené Vložiť komentár

Personalizované osviežovače vzduchu Little Joe

Personalizované osviežovače vzduchu Little Joe

Obľúbená rodinka osviežovačov vzduchu do auta sa rozrástla o nový prírastok – personalizované osviežovače vzduchu Little Joe. Keďže nám na našich zákazníkov záleží, pripravili sme si pre vás špeciálnu novinku, ktorá môže byť potlačená vaším logom alebo motívom podľa vašej voľby.

Keďže niektorí z týchto malých, milých a voňavých panáčikov sú oblečení do bieleho trička, na túto plochu sa dá poľahky umiestniť logo vašej firmy. Švajčiarsky dizajn a talianska výroba zabezpečia, že panáčik bude vyrobený a potlačený v tej najvyššej kvalite. Little Joe bude prevoniavať interiér auta, prípadne kancelárie až po dobu 45 dní.

Vizualizácia personalizovaného osviežovača vzduchu Little Joe

Darček pre vašich firemných partnerov

Každá firma si zaslúži reprezentatívny a originálny darček pre svojich firemných partnerov. Little Joe s potlačou vášho loga môže vašim firemným partnerom spríjemniť deň a neustále im pripomínať vašu firmu. Určite každý partner ocení takúto pozornosť, ktorá bude funkčnou súčasťou jeho života.

Aj takto môže vyzerať originálny darček pre vašich firemných partnerov
Vizualizácia personalizovaného darčeka pre firemných partnerov

Dokonale personalizovaný osviežovač vzduchu

Keďže si uvedomujeme, že pri personalizovaných osviežovačoch vzduchu je dôležité prispôsobenie sa zákazníkovi, rozhodli sme sa poskytnúť vám možnosť prispôsobiť si voňavého panáčika, ale aj blister do ktorého je zabalený. Samozrejme, každú vašu otázku aj návrh radi s vami prekonzultujeme.

Prednú stranu blistra je môžné prispôsobiť vašim požiadavkám

Ako postupovať pri objednávke personalizovaného Little Joa?

Krok číslo 1: ako prvé si premyslite pre koho a na aký účel bude Little Joe použitý. Samozrejme pri tomto výbere vám bude nápomocná široká ponuka našich panáčikov, ktorú nájdete TU. Ak preferujete luxusnejší vzhľad prinášame vám aj Little Joe Metallic.

Krok číslo 2: kontaktuje nás cez mailovú adresu: marketing@lusja.sk a pošlite nám vaše logo a my vám vypracujeme vizualizáciu personalizovaného osviežovača vzduchu ZADARMO. Náš marketingový tím s vami ochotne odkomunikuje všetky pripomienky, návrhy a tak vytvorí dokonalý osviežovač vzduchu podľa vašich predstáv.

Krok číslo 3: v pohodlí domova počkajte na doručenie vášho personalizovaného osviežovača vzduchu Little Joe.
Krok číslo 4: užívajte si svoj jedinečný osviežovač vzduchu po dobu dlhšiu ako 45 dní.

Prezrite si galériu našej práce a neváhajte nás kontaktovať na marketing@lusja.sk 🙂

Pridaj komentár