Uverejnené Vložiť komentár

Osviežovače AREON – čo ste ešte nevedeli?

Osviežovače AREON – čo ste ešte nevedeli?

Balev Ltd sa špecializuje na výrobu osviežovačov vzduchu do automobilov. Spoločnosť založil v roku 1990 Dimitar Balev a zahájil svoju činnosť distribúciou osviežovačov vzduchu do automobilov. Krátko nato sa Balev rozhodol otvoriť svoje vlastné výrobné zariadenie na osviežovanie vzduchu a čoskoro sa stal popredným dodávateľom v strednej a východnej Európe. Od samého začiatku vlastnej výroby si spoločnosť BALEV zaregistrovala vlastnú ochrannú známku AREON a uzatvárala distribučné zmluvy s partnermi z rôznych krajín ako Rusko, Ukrajina a Grécko. V súčasnosti sa osviežovače vzduchu AREON úspešne predávajú vo viac ako 80 krajinách sveta a ponúkajú viac ako 40 modelov. AREON ponúka okrem osviežovačov do auta aj vône do bytu, do šatníku či osviežovače klímy.

Čím si získali prvenstvo?

Areon ponúka mnoho osviežovačov do auta. Či už sa jedná o papierové osviežovače, alebo tie s náplňou. Nároky zákazníkov sú rôzne. Niektorí sa zaujímajú skôr o dizajn, iní zase o dlhotrvajúce vône.

Areon Sport Lux ponúka spojenie atraktívneho dizajnu a príjemnej dlhotrvajúcej vône. Táto rada ponúka čisto papierové prevedenie ale aj papierové s tzv. liquidom (dávkovačom vône). Aj preto sú naši zákazníci verní najmä tejto rade Areon Sport Lux. Papierový osviežovač vzduchu je v tvare slzy. Má elegantné športové prevedenie, čierny alebo tmavo modrý dizajn.

Ak ste tak ešte neurobili, vyskúšajte osviežovače Areon Sport Lux aj vy a sami sa presvedčíte, prečo sú absolútnou TOPkou v línii papierových osviežovačov!

Paleta vôní Areon Sport Lux

Osviežovače do auta Areon Sport lux ocenia najmä páni. Vône sú silnejšie a výraznejšie.

Areon Sport Lux GOLD – vôňa Gold je rafinovaná vôňa harmonicky kombinujúca drevité, kvetinové a ovocné vône. Imitujúca Paco Rabanne 1 Million – vôňa bielej ľalie a pižma.

Areon Sport Lux PLATINUM – vôňa Platinum je ešte viac nasýtený variant zloženia kvet-pižmo s pikantnou a mierne korenistou arómou. Vôňa je prevažne „mužská“, ale nie agresívna, a preto je vhodná aj pre ženy.

Areon Sport Lux SILVER – vôňa Silver je kombinácia citrusových, mätových tónov, zeleného čaju a bieleho pižma. Vôňa pre mladých vodičov.

Areon Sport Lux CARBON – vôňa Carbon má sýte aromatické zloženie podobné vôni Old Spice.

Areon Sport Lux CHROME – vôňa Chrome je sofistikovaná a diabolsky atraktívna mužská vôňa. Štýlová kompozícia pre mužov: Citrón, bergamot a rozmarín sú základom. Doplnené o svetlé tóny kardamónu, cédrového a dubového dreva.

Areon Sport Lux NIKEL – Vôňa Nikel je aromatická zmes. Patrí do kategórie korenistých. Je to zmes citrusov, rozmarínu, tymiánu, zeleného čaju, muškátového orieška s nádychom pižma.

Pridaj komentár