Uverejnené

Nový, lepší eshop Lusja :)

Nový, lepší eshop Lusja :)

Vedeli ste, že toto je v poradí už tretia verzia nášho eshopu lusja.sk? Históriu požiadaviek a zmien snáď ani nemusíme zmieňovať. Dôležité je to, že nám záleží na tom, aby ste sa na našom eshope cítili pohodlne a prehľadne vedeli objednať váš obľúbený tovar. Z čoho sa môžete tešiť?

Viac produktových obrázkov

Obrázky vašich obľúbených produktov sú dôležité. Ešte dôležitejšie sú obrázky noviniek, alebo produktov, s ktorými ešte nemáte skúsenosti. Rozhodli sme sa, že okrem ilustračných obrázkov budeme postupne pridávať aj reálne fotografie produktov. S týmto budeme veľmi radi, keď nám pomôžete. Kedykoľvek budete mať chuť, vaše fotografie našich produktov nám môžete zaslať na e-mailovú adresu marketing@lusja.sk a my sa už o zaradenie vášho príspevku postaráme : ) Veríme, že viac produktových obrázkov vám pomôže správne si vybrať novinky, či iné položky, už z pohodlia domova

Lepšie popisy produktov

Aj touto cestou vám chceme všetkým poďakovať za spätnú väzbu k popisom produktom. Popisy produktov sú rovnako dôležité ako produktové obrázky a fotografie, hlavne čo sa týka popisov osviežovačov a ich nádherných vôní. Bola by škoda neobjaviť váš nový osviežovač, vašu novú obľúbenú vôňu a to len preto, že sme vám neposkytli jej výstižný popis. Za tento „kiks“ z minulosti sa dodatočne ospravedlňujeme. A teraz už začnite objavovať : )

Prehľadnejšie radenie kategórií

K tejto časti možno ani netreba komentár. Kategórie produktov sme starostlivo „upratali“ tak, aby ste čo najrýchlejšie našli to, čo hľadáte a to pri minimálnej námahe. Niečo vám nesedí? Mali by ste nejakú kategóriu pridať alebo upraviť? Vaše pripomienky sú vždy vítané : ) Kľudne píšte už na vyššie spomenutý e-mail marketing@lusja.sk.

Moderný tmavý dizajn

Zaostávať za trendmi? To nás nebaví… Vychutnávajte aktuálne žiadaný moderný tmavý dizajn, ktorý znižuje namáhanie očí, technicky uľahčuje prispôsobenie obrazoviek aktuálnym svetelným podmienkam, a hlavne poskytuje lepší komfort pri prehliadaní či už cez deň, alebo v noci.

Výhodné ponuky a atraktívne akcie

Nebojte sa : ) Nezabúdame na to, čo máte pri nakupovaní najradšej. Výhodné ponuky a atraktívne akcie sú u nás aktuálne stále, len možno ste sa k nim v minulosti práve nedostali. Pri návšteve nášho nového, lepšieho eshopu už o nič neprídete. Apropo, viete, aká akcia prebieha práve teraz?