Uverejnené Vložiť komentár

Nový eshop Lusja.sk! Už ste ho videli?

Nový eshop Lusja.sk! Už ste ho videli?

Hovorí sa, že ľudia nemajú radi zmeny. Je to tak aj v prípade, ak ide o zmenu k lepšiemu? Konečný úsudok však bude vždy na vás, na našich zákazníkov. Veď je to len vaša zásluha, že firmu Lusja posúvate vpred. Nám zas záleží na tom, aby ste sa aj na našom eshope cítili pohodlne a prehľadne vedeli vybrať a objednať žiadaný tovar.

Nový eshop vs. ten „starý“

Čo sa týka zmeny webstránok alebo eshopov, zvyk býva niekedy mocný a zmenu nie je vždy ľahké prijať. Ak ste sa cítili pohodlnejšie na pôvodnom eshope, ten je stále dostupný na adrese b2b.lusja.sk. Jeho primárnym účelom je v súčasnosti poskytnutie možnosti objednávania pre našich obchodných partnerov za ich veľkoobchodné ceny. Zachovaná je samozrejme aj možnosť nákupu pre koncových zákazníkov.

Čo bude ďalej?

V nasledovnom období budeme pracovať na vývoji tohto nového eshopu. Očakávame prírastok nového sortimentu, tak môžete v čase pozorovať aktualizáciu produktových kategórií, ale hlavne novinky vo forme rozšírenej ponuky. V nasledovnom období sa tiež budeme venovať tomu, aby bol nákup pre vás čo najvýhodnejší. Ide napríklad o okamžité zľavy pri nákupe položiek pri 2 a viac kusoch. Novú funkcionalitu budeme samozrejme komunikovať, aby ste o nej vedeli. Vašu spätnú väzbu, postrehy a námety môžete smerovať na marketing@lusja.sk.

Nakúpte výhodne napríklad

Pridaj komentár