Uverejnené Vložiť komentár

Máme pre vás darček – k 10 kahancom vám pridáme praktický zapaľovač úplne zadarmo

Máme pre vás darček - k 10 kahancom vám pridáme praktický zapaľovač úplne zadarmo

PLATNOSŤ AKCIE JE VYPRŠANÁ!

Blíži sa jeden z najpokojnejších sviatkov v roku, kedy si pripomíname pamiatku našich zosnulých blízkych. Zvyčajne sa zíde bližšia a vzdialenejšia rodina na cintoríne, kde si v tichou spomienkou a zapálením sviečky či kahanca pripomenieme nášho zosnulého blízkeho.

Minuloročný Sviatok všetkých svätých bol však odlišný. Ako aj iné odvetvia života, tak aj tento sviatok poznačila pandémia Covidu 19 a preto sme si pamiatku našich blízkych pripomínali len v našich príbytkoch. Tento rok sa však život pomaly, ale isto vracia do „normálu“ a všetko nasvedčuje tomu, že si sviečku či kahanec na pamiatku môžeme zapáliť na cintoríne, pri hrobe nášho blízkeho.

Samozrejme, Covid 19 je tu stále s nami a preto vám ponúkame jedinečnú možnosť ako si nakúpiť kahance a sviečky z pohodlia vášho domova. Nielen, že sa takto vyhnete davom ľudí v obchodoch a tým eliminujete šancu nákazy, ale zároveň je nákup cez náš nový eshop oveľa pohodlnejší, rýchlejší a príjemnejší.

K 10 kahancom dostanete od nás zapaľovač úplne zadarmo

Keďže si vážime každého z vás, našich zákazníkov, rozhodli sme sa vymyslieť pre vás DARČEK, ktorý poteší, ale najmä je prakticky využiteľný v bežnom živote, ale aj cez „dušičky“. Ak si u nás zakúpite 10 akýchkoľvek kahancov, získate praktický zapaľovač úplne zadarmo. Tento zapaľovač je výsuvný a preto vám umožní zapáliť kahanec bez akejkoľvek námahy a vyhnete sa popáleninám, alebo nedokonale zapáleným sviečkam. Určite prítomnosť tohto zapaľovača oceníte aj v domácnosti 🙂

Neváhajte a vyberte si kahance, ktoré sa vám páčia

Pridaj komentár