Uverejnené Vložiť komentár

Dezinfekcia ako súčasť našich životov

Dezinfekcia ako súčasť našich životov

Posledné mesiace, ba priam až roky sa náš bežný život nezaobíde bez dezinfekcie. Chráni nás, naše domovy, ale aj našich blízkych pred rôznymi chorobami a najmä pred Covidom-19. Práve preto vám prinášame naozaj široký sortiment osobnej dezinfekcie, ale aj dezinfekcie na domácnosť. Ale v prvom rade si vám dovoľujeme predstaviť jedinečnú značku dezinfekcie – Dezitol.

Značka DEZITOL je slovenskou značkou, ktorá sa venuje výrobe dezinfekčných prostriedkov na ruky, ale i plochy. Jedinečnosť tejto značky spočíva najmä v spôsobe akým bojuje proti vírusom a baktériám. Základom tejto dezinfekcie je báza alkoholu, ktorá zabezpečí dokonalé vyhubenie všetkých choroboplodných zárodkov na ploche, ale i na rukách. Jeho zloženie je však šetrné ku pokožke a preto nevysušuje pokožku rúk aj napriek tomu, že ju dokonale dezinfikuje. Podobne pôsobí aj na všetky povrchy a plochy, ktoré ohľaduplne čistí ale nepoškodí ich vzhľad. O jeho úspešnosti zabíjania vírusov a baktérií hovorí aj nasledujúci údaj: 99% účinnosť.

Značka Dezitol vyrába rôzne veľkosti, prevedenia a druhy dezinfekcie na ruky. Základné delenie spočíva v rozdelení dezinfekcie na dezinfekčný roztok a dezinfekčný gél na ruky. Hlavná výhoda dezinfekčného roztoku spočíva v jeho ľahkej využiteľnosti. Tým, že je tekutejší je jeho vytlačenie z fľašky úplne bezproblémové. Zároveň, jeho textúra povoľuje využitie v rozprašovači, čo sa môže hodiť najmä ak chcete obmedziť možnosť vyliatia tekutiny z fľaštičky.

Dezinfekcia – dezinfekčný roztok na ruky DEZITOL 50ml, s rozpračovačom

Dezinfekčný gél na ruky je zas ideálnou voľbou v prípade ak obľubujete menej tekuté varianty dezinfekcie. Gélová textúra je menej tekutá a preto sa nemôže stať, že sa dezinfekcia vyleje z obalu. Jedinou nevýhodou je to, že takýto typ dezinfekcie nie je možné využiť v obale s rozprašovačom. Na druhej strane, gélová dezinfekcia sa vyrába aj v malej, vreckovej variante, ktorá sa pohodlne zmestí do kabelky, ruksaku alebo do vrecka. Takýmto spôsobom môžete mať dezinfekciu stále poruke.

Dezinfekcia – dezinfekčný gél na ruky DEZITOL 125ml

Dezinfekčné prostriedky na plochy a povrchy sú ideálnou voľbou do domácnosti, ale aj do kancelárie alebo školy. Kancelárie, podnikatelia, ale aj zriaďovatelia škôl ocenia najmä 5 a 10l balenia dezinfekcie, ktoré vydržia dlhé týždne. V domácnosti zas oceníte menšie balenie Dezitol dezinfekcie s rozprašovačom, ktoré môžete ľahko využiť v kuchyni, kúpeľni ale aj na iné plochy.

Dezinfekcia na plochy a povrchy

Vyberte si z našej ponuky dezinfekcie značky DEZITOL

Pridaj komentár