Uverejnené Vložiť komentár

Čisté auto v každej situácii

Čisté auto v každej situácii

Či už prší alebo svieti slniečko, interiér vášho auta dostáva zabrať. Pri vysokých teplotách sa môže v aute hromadiť veľa prachu a v prípade sychravého počasia si pri nasadaní do auta často zašpiníte interiér blatom. Avšak, prinášame vám veľmi efektívne a jednoduché riešenie, ktoré vám predstavíme v tomto článku.

Čisté sklo = perfektný výhľad

Vlhčené utierky Areon Car Wipes – Glass

Perfektný a čistý výhľad je základom bezpečnej jazdy autom. Ak by vaše čelné sklo bolo zašpinené, fľakaté alebo by na ňom boli iné nečistoty, riskujete bezpečnosť vás a posádky vo vašom aute. Práve preto si vám dovoľujeme predstaviť vlhčené utierky značky Areon, ktré sú určené na čistenie skla, ale i na zrkadlové povrchy. Inak povedané, ich prítomnoť oceníte aj v domácnosti.

Kožený interiér ? Žiadny problém !

Vlhčené utierky Areon Car Wipes – Leather

Veľmi dobre si uvedomujeme aká náročná je starostlivosť o kožený a koženkový interiér auta. Takýto typ interiéru si vyžaduje zvýšenú opateru aby bol jeho vzhľad stále ako nový. Pre tieto prípady firma Areon vyvinula špeciálnu radu vlhčených utierok, ktoré sú špeciálne vyvinuté na starostlivosť o kožené a koženkové povrchy auta a domácnosti.

Palubná doska čistá za každých okolností

Vlhčené utierky Areon Car Wipes – Dashboard

Palubná doska je určite najháklivejším miestom, kde sa často usádzajú nečistoty. Ba čo viac, neustále ju máte na očiach a preto si zaslúži dokonalú čistotu. Práve tú vám zabezpečia vlhčené utierky Areon-Dashboard. Tieto vlhčené utierky sú vyvinuté tak, že ich použitie vytvára antistatický účinok, ktorý zabraňuje usadaniu prachu. Ich citrónová vôňa zas vytvorí v interiéri prijemnú citrusovú vôňu.

Objednate si vlhčené utierky Areon !

Čistotu vášho auta zabezpečia aj tieto produkty

Pridaj komentár