Uverejnené Vložiť komentár

Ako si vybrať ten pravý Areon Sticks?

Ako si vybrať ten pravý Areon Sticks?

Určite aj vy túžite po dokonale upravenom a voňavom domove, ktorý vám bude spríjemňovať všetky chvíle strávené s rodinou. Preto vám firma Lusja prináša exkluzívnu radu osviežovačov vzduchu, ktoré boli vyvinuté špeciálne pre domovy. Aróma difuzéry značky Areon sú nie len kvalitné a prijemné na pohľad, ale zároveň sú špeciálne vyvinuté tak aby uvoľňovali vôňu do priestoru počas dlhých týždňov. Firma Lusja vám prináša celé spektrum veľkostí a vôní týchto osviežovačov vzduchu do domácnosti. Aby ste sa vedeli v nich vedeli lepšie zorientovať a vybrať si tú pravú veľkosť pre váš domov.

V koľkých veľkostiach sa vyrába Areon Sticks?

Značka Areon prináša na trh viaceré veľkostné varianty obľúbených osviežovačov vzduchu Areon Sticks. Najmenšia veľkosť má síce len 50 ml ale svojou vôňou a výdržou určite prekvapí. Okrem toho je tento variant vhodný do každej menšej miestnosti, ako napríklad kúpeľňa, toaleta, menšia kuchyňa. Originálny vzhľad balenia je ideálnou voľbou ak chcete niekoho obdarovať.

Areon Sticks 50 ml - ukážka viacerých variant vôní
Areon Sticks 50 ml – ukážka viacerých variant vôní

V prípade ak hľadáte vôňu do pracovne, menšej detskej izby alebo kuchyne určite siahnite po Areon Sticks 85 ml, ktorý bude ideálnou voľbou do takýchto priestorov. Na rozdiel od najmenšej varianty, ponuka vôní Areon Sticks 85 ml je oveľa širšia. Vône boli špeciálne vyvinuté aby vytvárali dokonalú harmóniu a prevoňali každý priestor. Či už ste milovníkom korenistých, sladkých, citrusových alebo kvetnatých vôní – určite si prídete na svoje. Našu ponuku si môžete prezrieť TU. V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností nás neváhajte kontaktovať. Určite vám radi poradíme.

Areon Sticks 50 ml - ukážka viacerých variant vôní
Areon Sticks 50 ml – ukážka viacerých variant vôní

Ďalší variant vône Areon Sticks je vyrobený vo verzii 150 ml. Tento variant je vhodný do väčších priestorov. Bez akýchkoľvek problémov dokonale prevonia vašu obývačku, jedáleň, kuchyňu, ale aj kanceláriu. Každá chvíľa strávená v tomto priestore bude pre vás, vašu rodinu, priateľov a klientov naozajstným zážitkom. Široká paleta vôní zas zabezpečí to, že vôňu si vyberie každý náš zákazník. Tak neváhajte a vyberte si tú pravú vôňu pre vás TU.

Veľa z vás býva v priestrannom byte, dome alebo pracuje vo veľkej kancelárii. Veľmi dobre si uvedomujeme aké ťažké je takýto priestor prevoňať klasickými osviežovačmi vzduchu do zásuvky alebo inými osviežovačmi vzduchu. Práve preto sme na náš trh priniesli Areon Sticks vo veľkosti 1l a 2,5l. Tieto osviežovače vzduchu sú dostatočne veľké nato aby zabezpečili prijemnú vôňu pre veľké priestory a technológia na základe ktorej fungujú zabezpečí nádhernú vôňu priestoru po dobu dlhých týždňov. Tmavý a elegantný dizajn sa dokonale hodí do každého priestoru a nepôsobí rušivo. Aj v tejto netradičnej veľkosti vám prinášame pomerne veľkú ponuku vôní, ktorú nájdete TU (Areon Sticks 1l) a TU (Areon Sticks 2,5l).

Pre tých z vás ktorí sú majiteľmi veľkých firiem, reštaurácií alebo barov prinášame jedinečný osviežovač vzduchu Areon Sticks 5l. Napriek tomu, že cena tohto osviežovača vzduchu sa môže zdať prehnaná, nie je tomu tak. Výdrž takéhoto osviežovača vzduchu je od niekoľko mesiacov vyššie. Práve taký dlhý čas dokáže vytvárať prijemnú atmosféru vo vami zvolenom priestore a dokonale dotvorí pozitívny dojem z daného priestoru. V prípade akýchkoľvek otázok, nejasností alebo ak proste potrebujete poradiť, budeme veľmi radi ak sa na nás obrátite a my vám radi pomôžeme.

Vyberte si Areon Sticks z našej ponuky

Pridaj komentár