Uverejnené

Ako si vybrať osviežovač online?

Ako si vybrať osviežovač online?

Radi používame parfémy, voňavé sprchovacie gély, telové mlieka a vyberáme si ich podľa toho, akú vôňu majú. Dokonca aj interiér bytu si často spríjemňujeme a dopĺňame voňavými sviečkami, či osviežovačmi vzduchu. Obľúbené a príjemné vône nás uvoľňujú, vyvolávajú v nás dobrý pocit a evokujú pocit čistoty a poriadku.

Väčšina z nás to pozná…

Určite väčšina z nás pozná pocit, kedy si chceme vybrať osviežovač online, ale bojíme sa. Nepoznáme danú značku ani vôňu. Nevieme, či sa nám vôňa bude páčiť. Každý máme rád, aby jeho auto voňalo sviežo, a preto sú osviežovače vzduchu také populárne. Nízke náklady a jednoduché na použitie. Je však dôležité zvoliť si tú správnu vôňu osviežovača vzduchu do auta. Naši zákazníci sa nás prekvapivo často pýtajú, aké sú najobľúbenejšie vône, ktoré si zákazníci najčastejšie kupujú. Vzhľadom na širokú škálu vôní, ktoré ponúkame, sme si mysleli, že by bolo užitočné vyzdvihnúť naše bestsellery. Je tiež dôležité myslieť na to, kto bude používať osviežovače vzduchu do auta.

Ako teda na to?

Ako si vybrať osviežovač online? Musíme sa zamyslieť nad otázkou, či má ísť skôr o intenzívnu alebo sviežu arómu.

Niekto uprednostňuje exotické a silné vône, zatiaľ čo iný neutrálnejšie a prírodnejšie vône. Celkovo však majú naši zákazníci tendenciu vyberať si neutrálnejšie a prírodnejšie vône. K našim najpredávanejším vôňam patria tieto:

  • New Car
  • Velvet
  • Vanilla

Výber populárnych vôní znamená, že si môžeme byť istí, že sa budú páčiť drvivej väčšine ľudí.

Medzi ďalšie obľúbené vône, ktoré naši zákazníci požadujú, patria napríklad Vanilla Black či Black Crystal. Pre tých, ktorí majú radi sladké vône, často odporúčame Cherry, Strawberry alebo Bubble Gum. Ak je to niečo viac osviežujúce, máme tendenciu odporúčať vôňu Verano Azul.

Na čo treba ďalej pri výbere myslieť?

Majte na pamäti, že drevité a korenisté arómy paria k výraznejším. Citrusové vône zabezpečujú sviežosť, je to neutrálna voľba, ktorou nikdy nič nepokazíte.

Príliš intenzívne osviežovače môžu spôsobiť bolesť hlavy, alebo môžu dokonca otupiť aj naše zmysly či reflexy, preto buďte pri výbere vône opatrní.