Uverejnené Vložiť komentár

Akciová ponuka od Attilu Végha

Akciová ponuka od Attilu Végha

Limitovaná edícia osviežovačov vzduchu od Attilu Végha

Naša firma Lusja v spolupráci s najúspešnejším slovenským MMA bojovníkom, Attilom Véghom, predstavuje limitovanú edíciu osviežovačov vzduchu do auta. Tieto osviežovače vzduchu sú síce vyrobené z papiera, ale to neuberá nič na ich kvalite. Ich výdrž je dlhá a vôňa prijemná a nevtieravá.

Z tejto limitovanej edície si vyberie určite každý z našich zákazníkov. Pre milovníkov sladkých vôní sme vyvinuli osviežovač vzduchu s vôňou sladkej Vanilky. Určite sa medzi vami nájdu aj tí čo obľubujú korenistejšie vône a preto predstavujeme aj osviežovač vzduchu s vôňou New Car. Kokosová vôňa vám bude pripomínať krásne letné chvíle po celý rok.

Akcia len pre vás, našich zákazníkov

Od dnes, 5.8.2021 do 15.8.2021 trvá jedinečná akcia v ktorej si môžete zakúpiť osviežovače vzduchu Attila Végh len za 1,59€. Tento osviežovač vzduchu vám prinesie prijemnú vôňu, ale zároveň skrášli interiér vášho auta a to všetko len za 1,59 €. Preto neváhajte a objednajte si svoj osviežovač vzduchu s podobizňou najúspešnejšieho slovenského MMA zápasníka ešte dnes 🙂

Pozrite si video, v ktorom Attila Végh predstavuje limitovanú edíciu osviežovačov vzduchu s jeho podobizňou 

Zakúpte si osviežovač od Attilu Végha z našej ponuky

Pridaj komentár