Uverejnené Vložiť komentár

Personalizovaný osviežovač vzduchu? Žiadny problém!

Personalizovaný osviežovač vzduchu? Žiadny problém!

Aj napriek tomu, že naša firma prináša širokú ponuku osviežovačov vzduchu do auta, bytu či kancelárie, veľmi dobre si uvedomujeme, že vy (naši zákazníci) si zaslúžite oveľa viac. Preto vám prinášame exkluzívnu novinku: obľúbené vône do bytu a kancelárie s vašou vlastnou potlačou.

Prekrásny doplnok do každého bytu, domu či kancelárie

Tento personalizovaný osviežovač vzduchu môže byť nádherným doplnkom vášho bytu. Ak si zvolíte ako potlač fotografiu, aróma difuzér Areon Sticks bude prevoniavať interiér vášho bytu a zároveň vám bude pripomínať krásne okamihy strávené s rodinou.

Personalizovaný Areon Sticks s potlačou šťastného páru

Tento voňavý doplnok nie je vhodný len do obývačky, jedálne alebo kúpeľne, ale dokonale sa hodí do kancelárie či iného firemného priestoru. Takýmto spôsobom môžete vkusne doplniť interiér vašej kancelárie. Areon Sticks rôznej veľkosti zabezpečí dokonalú vôňu a zároveň odprezentuje logo, alebo motto vašej firmy.

Na personalizovaný aróma difuzér môžete umiestniť logo vašej firmy

Originálny darček pre vašich blízkych alebo obchodných partnerov

Na Areon Sticks môžete umiestniť prianie k narodeninám alebo odkaz pre vašich obchodných partnerov

Personalizovaný aróma difuzér Areon Sticks môže vyčariť úsmev na tvári aj vašim blízkym ak sa ho rozhodnete darovať ako darček. Narodeniny, meniny, ale aj životné udalosti môžu byť výnimočnejšie vďaka aróma difuzéru Areon Sticks. Prirodzene, tento darček je vhodný aj ako pozornosť pre vašich obchodných partnerov alebo klientov, ktorí takúto nezvyčajnú pozornosť určite ocenia.

Ako postupovať ak chcem takýto personalizovaný osviežovač vzduchu?

Krok číslo 1: premyslite si na akú udalosť alebo do akej miestnosti bude Areon Sticks umiestnený. V tomto kroku vám môže byť nápomocný TENTO článok. Na výber máte z viacerých veľkostí osviežovačov vzduchu, ktoré sú zobrazené na fotografii nižšie.

Ponúkané veľkosti aróma difuzérov Areon Sticks

Krok číslo 2: rozhodnite sa pre vami preferovanú vôňu. V našej ponuke nájdete naozaj široké spektrum vôní. Muži a milovníci korenistejších vôní určite ocenia vônu Platinum alebo Silver. Nežnejšie pohlavie určite ocení kvetnaté vône, ktoré sú dokonale harmonické a vyvážené. Každý milovník sviežich vôní zas ocení vône s citrusovým nádychom.

Krok číslo 3: rozhodnite sa aký vizuál chcete na aróma difuzér umiestniť a kontaktujte nás na marketing@lusja.sk. Ihneď ako obdržíme vašu objednávku vás bude náš marketingový tím kontaktovať a spoločne vypracujeme vizuál úplne ZDARMA. Logo alebo fotografia bude umiestnená na prednej strane aróma difuzéru Areon Sticks.

Krok číslo 4: do niekoľkých dní vám bude doručený váš personalizovaný aróma difuzér Areon Sticks.
Krok číslo 5: užívajte si svoj jedinečný osviežovač vzduchu.

Prezrite si galériu našej práce a neváhajte nás kontaktovať na marketing@lusja.sk 🙂

Pridaj komentár